בקרוב בתל אביב: כנס משקיעי פינטק ו- Insurtech

תעשיית הפינטק וכן ה- Insurtech מעוררות בשנים האחרונות סקרנות רבה בקרב משקיעים, הן עקב פיתוחים חדשניים ובעלי יישומים רבים, והן היקף ופוטנציאל השווקים. מטבע הדברים התחום קורא גם למשקיעים ישראלים, לחברות הייטק, חברות ביטוח ומוסדות פיננסיים רבים. בסוף החודש הקרוב ייערך בתל אביב כנס "בחדר המנועים של אומת הסטרט-אפ", בו ישתתפו וינאמו גורמים בכירים בעולם הפינטק הישראלי.

כמה מילים על Insurtech

Insurtech הוא אחד התחומים החדשניים והמתפתחים בעולם הפינטק, והוא מכוון לתעשייה המגלגלת כמעט 5 טריליון דולר בשנה. כידוע, מרבית תעשיית הביטוח בישראל מתנהלת עדיין לפי גישות מסורתית שאינן מנצלות כראוי את ההזדמנויות הגלומות בפיתוחים טכנולוגיים. עובדה זו לא נעלמה מעיניהם של קובעי מדיניות בישראל ושל גורמים בכירים בתעשיית הפיננסים, הביטוח וההי-טק, המקדמים את תחום ה- Insurtech בדרכים שונות ומגוונות בשנים האחרונות. מדובר כאמור בתחום המביא את עולם הדיגיטל אל הביטוח ומכוון בין היתר לפיתוח טכנולוגיות חדשות המייעלות את פעילותן של החברות, בין אם באמצעות ביג דאטה וחוכמת המונים, יצירת מוצרים חדשים, הנגשת שירותים למשתמש, ועוד. כמו כן, מוקמות חברות חדשות בענף הביטוח בדגש על תחום הדיגיטל, דבר התורם להגברת התחרות ולשיפור השירות.

נותני החסות לכנס

הכנס שיתקיים ב- 31 לחודש ינואר בתל אביב נערך בחסות מספר גורמים, ביניהם קבוצת Integrated Asset Management Plc‏ המתמחה מזה 20 שנה בשירותי השקעות אלטרנטיביות. החברה שפועלת תחת הנהלתו של עמנאול ארביב מציגה ניסיון רב ומוכח בניהול קרנות של קרנות גידור, וכן בניהול מוצרים בהתאם לדרישת לקוח עבור בנקים בינלאומיים, מוסדיים ופרטיים. עמנאול ארביב, מנכ"ל החברה, הוא גם יושב ראש ביצועי של שתי חברות בת של הקבוצה: Integrated Financial Products Ltd ו-Integrated Alternative Investments Ltd.

הכנס ייערך כאמור ביום האחרון של חודש ינואר במתחם חללי העבודה "SOSA" השוכן בדרום תל אביב. על הנואמים בכנס נמנים בכירים בתעשיית הפינטק בישראל, ביניהם פרופסר יוג'ין קנדל, המשמש כמנהל עמותת "Startup Nation Central", ובעבר יושב ראש המועצה הלאומית לכלכלה במשרד רה"מ.

מידע נוסף בקישורים הבאים:

http://fintlv.com/
https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A2%D7%9E%D7%95%D7%93_%D7%A8%D7%90%D7%A9%D7%99
https://www.calcalist.co.il/internet/articles/0,7340,L-3632113,00.html
http://www.integratedai.com/about-us/who-we-are/
http://www.kidronllc.com/

 

 

השאר תגובה

שיתופים